We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: AD48BS
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | POP |
| DIAMETER | 1/8" |
| GRIP RANGE | .376 - .500" |
| HEAD MATERIAL | ALUMINUM |
| INDUSTRY # | 48 |
| PIN MATERIAL | STEEL |
| TYPE | DOME HEAD |
| BRAND | Pop |
| DIAMETER | 1/8" |
| GRIP RANGE | .376 - .500" |
| HEAD MATERIAL | Aluminum |
| INDUSTRY # | 48 |
| PIN MATERIAL | Steel |
| TYPE | Dome Head |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.