We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: DBJ12
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | NORSEMAN |
| FINISH | NITRO-CARBURIZED |
| MATERIAL | HSS |
| OVERALL LENGTH | 6" |
| POINT | 135* SPLIT POINT |
| SHANK TYPE | STRAIGHT |
| SIZE | 1/2" |
| BRAND | Norseman |
| FINISH | Nitro-carburized |
| MATERIAL | Hss |
| OVERALL LENGTH | 6" |
| POINT | 135* Split Point |
| SHANK TYPE | Straight |
| SIZE | 1/2" |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.