We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: FWFZ38
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | BSH APPROVED VENDOR |
| FINISH | ZINC |
| GRADE | 2 |
| INNER DIAMETER | 13/32" |
| MATERIAL | MILD STEEL |
| NOMINAL SIZE | 3/8" |
| NOMINAL THICKNESS | 1/16" |
| OUTER DIAMETER | 1-1/2" |
| BRAND | Bsh Approved Vendor |
| FINISH | Zinc |
| GRADE | 2 |
| INNER DIAMETER | 13/32" |
| MATERIAL | Mild Steel |
| NOMINAL SIZE | 3/8" |
| NOMINAL THICKNESS | 1/16" |
| OUTER DIAMETER | 1-1/2" |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.