We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: HA325C34.3
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | INFASCO |
| DIAMETER | 3/4" |
| FINISH | BARE |
| GRADE | A325 |
| HEAD TYPE | Heavy Hex |
| HEAD WIDTH | 1-1/4 Inch |
| LENGTH | 3" |
| MATERIAL | Medium Carbon Steel |
| OVERALL LENGTH | 3 Inch |
| THREAD | NC |
| THREAD PITCH | 10 TPI |
| THREAD SIZE | 3/4-10 |
| THREAD TYPE | NC |
| WRENCH SIZE | 1-1/4" |
| BRAND | Infasco |
| DIAMETER | 3/4" |
| FINISH | Bare |
| GRADE | A325 |
| HEAD TYPE | Heavy Hex |
| HEAD WIDTH | 1-1/4 Inch |
| LENGTH | 3" |
| MATERIAL | Medium Carbon Steel |
| OVERALL LENGTH | 3 Inch |
| THREAD | Nc |
| THREAD PITCH | 10 Tpi |
| THREAD SIZE | 3/4-10 |
| THREAD TYPE | Nc |
| WRENCH SIZE | 1-1/4" |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.