We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: NH8FZ916
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | BSH APPROVED VENDOR |
| DIAMETER | 9/16" |
| FINISH | YELLOW ZINC |
| GRADE | 8 |
| MATERIAL | ALLOY CARBON STEEL |
| THICKNESS | 31/64" |
| THREAD PITCH | 18 TPI |
| TYPE | FINISHED |
| WRENCH SIZE | 7/8" |
| BRAND | Bsh Approved Vendor |
| DIAMETER | 9/16" |
| FINISH | Yellow Zinc |
| GRADE | 8 |
| MATERIAL | Alloy Carbon Steel |
| THICKNESS | 31/64" |
| THREAD PITCH | 18 Tpi |
| TYPE | Finished |
| WRENCH SIZE | 7/8" |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.