We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: NHMZ632
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | BSH APPROVED VENDOR |
| DIAMETER | #6 |
| FINISH | ZINC |
| GRADE | 2 |
| MATERIAL | LOW CARBON STEEL |
| THICKNESS | .114" |
| THREAD PITCH | 32 TPI |
| TYPE | MACHINE SCREW |
| WRENCH SIZE | 5/16" |
| BRAND | Bsh Approved Vendor |
| DIAMETER | 6" |
| FINISH | Zinc |
| GRADE | 2 |
| MATERIAL | Low Carbon Steel |
| THICKNESS | .114" |
| THREAD PITCH | 32 Tpi |
| TYPE | Machine Screw |
| WRENCH SIZE | 5/16" |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.