We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: PRMSM2DC
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | PTA |
| BURR DIAMETER | 1/4" |
| BURR LENGTH | 3/4" |
| SERIES | SM |
| SHANK DIAMETER | 1/4" |
| SHAPE | CONE |
| BRAND | Pta |
| BURR DIAMETER | 1/4" |
| BURR LENGTH | 3/4" |
| SERIES | Sm |
| SHANK DIAMETER | 1/4" |
| SHAPE | Cone |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.