We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: SHTBC38
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | SASCO |
| FINISH | ZINC |
| MATERIAL | STEEL |
| ROD SIZE | 3/8" |
| SET SCREW SIZE | 3/8" |
| THROAT DEPTH | 3/4" |
| THROAT HEIGHT | 3/4" |
| TYPE | TOP BEAM CLAMP |
| BRAND | Sasco |
| FINISH | Zinc |
| MATERIAL | Steel |
| ROD SIZE | 3/8" |
| SET SCREW SIZE | 3/8" |
| THROAT DEPTH | 3/4" |
| THROAT HEIGHT | 3/4" |
| TYPE | Top Beam Clamp |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.