We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: SRI516
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | BSH APPROVED VENDOR |
| MATERIAL | CARBON SPRING STEEL |
| PLIER HOLE DIAMETER | .029" |
| RING NUMBER | -31 |
| SHAFT DIAMETER | 5/16" |
| THICKNESS | .018" |
| TYPE | N1300 |
| BRAND | Bsh Approved Vendor |
| MATERIAL | Carbon Spring Steel |
| PLIER HOLE DIAMETER | .029" |
| RING NUMBER | -31 |
| SHAFT DIAMETER | 5/16" |
| THICKNESS | .018" |
| TYPE | N1300 |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.