We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: TBC14
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | SASCO |
| FINISH | BARE |
| MATERIAL | MALLEABLE IRON |
| ROD SIZE | 1/4" |
| SET SCREW SIZE | 3/8" |
| THROAT DEPTH | 3/4" |
| THROAT HEIGHT | 15/16" |
| TYPE | UNIVERSAL |
| BRAND | Sasco |
| FINISH | Bare |
| MATERIAL | Malleable Iron |
| ROD SIZE | 1/4" |
| SET SCREW SIZE | 3/8" |
| THROAT DEPTH | 3/4" |
| THROAT HEIGHT | 15/16" |
| TYPE | Universal |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.