We have migrated to a new platform and you will need to reset your password to access your account
Local Branch: {{sku.name}}
Item #: THDB25178H
Customer Item #: {{product.customerItemNumber}}
Manufacturer Item #: {{product.manufacturerProductCode}}
Manufacturer: {{product.manufacturerCode}}
Pkg Qty: {{product.pkgQty}}
| BRAND | SIMPSON STRONG-TIE |
| DIAMETER | 1/4 |
| FINISH | GALVANIZED |
| HEAD TYPE | HEX WASHER |
| HOLE DIAMETER | 1/4 |
| LENGTH | 1-7/8 |
| TYPE | TITAN HD |
| BRAND | Simpson Strong-tie |
| DIAMETER | 1/4" |
| FINISH | Galvanized |
| HEAD TYPE | Hex-washer |
| HOLE DIAMETER | 1/4" |
| LENGTH | 1-7/8" |
| TYPE | Titan Hd |
Stock #: {{product.manufacturerProductCode}}
See below for a list of orders that have this item.